Esperanto-kurso por komencantoj kaj progresantoj ☆ Kurs Esperanto dla początkujących i zaawansowanych
Kurs ESPERANTO w Internecie, na żywo. Kurso de Esperanto por poloj, okazonta en Interreto, vive.

LokaKurso

Afisz - zajęcia ESPERANTO UJ 2022-23.docx 45 kB

[pole:]
Kurs dla początkujących. To najłatwiejszy język, bez czasowników nieregularnych! Po 2 semestrach nauki będziesz mówił nowym językiem. Po opanowaniu esperanta, także nauka innych języków jest łatwa i kilka razy szybsza. Kurs 2-semestralny, zajęcia raz w tygodniu, prowadzone w Internecie, na żywo, z intensywnym mówieniem w tym języku. Proponujemy też kurs na poziomie C1.

Nauka dla osób z wszystkich uczelni oraz innych chętnych polskojęzycznych, bez ograniczenia wieku, z całej Polski i zagranicy. Uczestnicy kursu będą mogli korzystać z bezpłatnych lub tanich pobytów w różnych krajach (turystyka i język). Niski koszt kursu: 425 zł/semestr; studenci i pracownicy UJ, w tym CM UJ – 300 zł/sem.

Informacje, ZAPISY: esperanto.info.uniw<małpa>gmail.com.

Pierwsze zajęcia inform. i lekcja: wt., 11 paźdz. 2022, o godz. 18.30-20.00. Zajęcia będą odbywać się we wtorki (ewentualnie środy), w godz. 18.30-20.00. Pisząc na powyższy adres, można także otrzymać pisemną informację o języku esperanto, jego zaletach dla umysłu i rozwoju zdolności językowych, a także o jego praktycznej przydatności, o tym jak konkretnie będą z niego korzystać uczestnicy kursu itd.

ZAPRASZA JAGIELLOŃSKIE CENTRUM JĘZYKOWE UJ
Dosieroj
📸 Raportoj

🥳 Aldonu ligilojn al raportoj 🎉

Informoj

esperanto.info.uniw(ĉe)gmail.com
Romana Ingardena 3/226

Interesiĝintoj

Administranto
User profile pictureTymoteusz A. Smoliński